T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAKARYA / AKYAZI - Akyazı Anadolu Kalkınma Vakfı Halk Eğitim Merkezi

Web Tasarım + SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Kursu Başvuruları Başlamıştır

Her kademeye uygun web tasarım kursu kayıtlarımız başlamıştır. Kurs içeriğinde html ve css konularının yanı sıra arama motorlarında üst sıralara çıkmak için kullanılan seo teknikleri anlatılacaktır. Kursa kayıt olmak için Akyazı Halk Eğitimi Merkezinden başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Kursumuz yeterli sayının tamamlanmasının ardından 2. dönem açılacaktır. Talebe göre hafta sonu ve hafta içi gündüz olmak üzere 2 farklı kurs açılacaktır. 

Genel

Programda, web tasarım editörü ile web sayfası tasarımları yapabilme ve yapılan web sayfasını internet ortamına aktarıp arama motoru optimizasyonları için gerekli olan bilgi ve beceriler verilmektedir.

Konu Başlıkları: 

HTML ile basit web işlemleri, HTML ile gelişmiş web işlemleri, stil şablonu (CSS), web tasarım editörüne giriş, web tasarım editöründe ileri uygulamalar, Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

İstihdam Alanları:

Bilişim sektöründe web tasarımı, ağ kurulum ve yönetimi, veri tabanı programları kullanımı ve yönetimi gibi hizmetler veren; web ortamında etkileşimli programlar hazırlayan şirketler ve bu hizmetlere ihtiyaç duyan firma, kurum ve kuruluşlarda vb. yerlerde çalışabilirler.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 17.01.2017 - Güncelleme: 17.01.2017 12:58 - Görüntülenme: 4724
  Beğen | 0  kişi beğendi